FbK ORLICKO TŘEBOVSKO HLÁSÍ

Juniorky FbK Orlicka Třebovska, po sobotní lize ve Svitavách, na 4. místě v tabulce

Pro další bodíky si naše juniorky, s posilou z týmu žen, jely v sobotu 30.1.2010 do nedalekých Svitav, kde odehrály zápasy proti FBC Pitbullky Kolín a FbK Svitavy. K prvnímu zápasu jsme nastoupily v pozdní 17. hodině. Čekal nás tým z Kolína, který drží v tabulce předposlední 8. místo. Tento zápas probíhal v klidném tempu, jehož důvodem byla únava na straně protihráček a zároveň i to, že jsme si nedokázaly nastolit rychlé tempo. I přes to, to byl pěkný zápas, kde jsme si vyzkoušely několik herních kombinací a v závěru svítil na světelné tabuli stav 10:0 v náš prospěch. Druhým protihráčem se nám stal domácí tým FbK Svitavy. Do zápasu jsme šly s velkou chutí a odhodláním podruhé Svitavy porazit. Během zápasu jsme měly jednoznačnou převahu. Soupeř se dostal do hry až ve druhé třetině, kdy došlo k nesmyslnému vyloučení na naší straně a soupeřky proměnily přesilovou hru. V závěrečné třetině jsme dvakrát chybovaly, což mělo za následek vyrovnání skóre. Naše chuť, bojovnost a podpora fanoušků byla veliká, a proto se podařilo dát ve 13. minutě výsledný gól, kterým jsme si zajistily naše vítězství 4:3.

FBC Pitbullky Kolín - FbK Orlicko Třebovsko 0:10 (0:4, 0:2, 0:4)
Sestava: Diblíková (C) - Šedová, Lexová, Hamplová - Dokoupilová, Třísková, Kudrnová, Raisová, Hubálková, Špatenková, Hyksová, Bednářová
Góly: 6:28 Hubálková, 7:12 Kudrnová (Hyksová), 8:45 Bednářová (Špatenková), 9:02 Hyksová (Šedová), 16:08 Hyksová (Bednářová), 17:31 Kudrnová (Špatenková), 30:18 Šedová (Lexová), 30:40 Hyksová (Hamplová), 37:52 Raisová (Kudrnová), 42:36 Šedová (Hubálková) - Nutno pogratulovat DANĚ RAISOVÉ, která si zde vstřelila svůj první gól!!!

FbK Orlicko Třebovsko - FbK Svitavy 4:3 (2:0, 1:1, 1:2)
Sestava: Diblíková (C) - Šedová, Lexová, Hamplová - Dokoupilová, Třísková, Kudrnová, Raisová, Hubálková, Špatenková, Hyksová, Bednářová Góly: 2:00 Dokoupilová (Šedová), 5:46 Bednářová (Hamplová), 22:18 Hyksová (Třísková), 12:57 Kudrnová
Děkujeme všem rodičům a přátelům fanouškům, kteří nelenili a přijeli nás podpořit:)
13. února pořádáme ligu v Dolní Dobrouči, kde se utkáme s Pardubicemi a Jihlavou.

Další průběžné výsledky našich 10 kategorií.
Florbalový klub Orlicko Třebovsko má celkem 10 kategorií, z nichž 9 se účastní ligových utkání. Chtěli bychom Vás informovat o našich výsledcích z letošní sezóny, které jsou aktuální k 1. 2. 2010. Další informace, týkající se soutěže, můžete najít na internetových stránkách ČFbU – www.cfbu.cz.

MUŽI „A“ FbK OT

Celostátní soutěž – 2. liga mužů, div. III.