Výsledky závodu najdete ZDE. Na start 20. ročníku Běhu na Kozlovský kopec se postavilo po několika odhláškách celkem 117 závodníků. V cíli přivítala nová parta časoměřičů vedena Milanem Čechalem  prvního závodníka  Michala Horáčka (Iscarex), který vedl pole závodníků od startu až do cíle a zvítězil s náskokem 19 sekund před Pavlem Hrdinou (Bravo Jablonné n.O.) a Ondřejem Horákem z Ostravy. Všichni tři se již sešli na stupních vítězů v běhu Mladkov - Suchý vrch, který se běžel v sobotu 9. července. Pouze si na Kozlovském kopci zaměnili pořadí. Závod žen vyhrála Jana Pechková (Maratón stav Úpice), ovšem nejrychlejší v cíli byla 35tiletá Marta. Fenclová z AC Pardubice startující v kategorii Ženy B. Rychlejší než  Jana Pechková byla také Michaela Stránská, která svým čase, 23:08 vyhrála juniorskou kategorii a Janu Pechkovou porazila o 9 sekund.  Rodina Stránská tak získala dvě první místa letošního  jubilejního ročníku běhu na Kozlovský kopec. V poli závodníků po hodně letech chyběla Míla Keprtová, která má zdravotní potíže. Vysadila uprostřed sezóny a moc si přeje, aby se vše v dobré obrátilo a již od srpna mohla opět  závodit.

Fotografie z cílového prostoru na Kozlovském kopci:

Stupně vítězů, předávání cen, závodnická tombola

Juniorky                                                                                                                   Junioři
         Kat. muži A                                                                                                            Kat. ženy A
          Kat. Muži B                                                                                                 Kat. Muži C

Kat. Muži E                                                                                                     Kat. Muži D

Běh na Kozlovský kopec se letos běžel  po dvacáté. proto pořadatelé na závěr ceremoniálu předávání cen ocenili navíc také dvacátého závodníka v absolutním pořadí a to Miroslava Vítka z Vencl týmu Ústí n.O.  Ke kulatému výročí běhu na Kozlovský kopec dostal "kulatou cenu", tedy meloun a k tomu láhev červeného na zapití......