Nový rekord - 28 rodinných štafet  na Horách

V sobotu 24.9.2011 se za krásného slunečného počasí uskutečnil již XIV. ročník  přespolního běhu pod názvem Cross po lyžařských tratích. Na náročných tratích v lyžařském areálu Hory závodilo 196 závodníků. Běhali všichni, od batolat až po staříky. Po závodě se závodníci posilovali uzenými párky, které již k tomuto závodu neodmyslitelně patří. Vše vyvrcholilo závodem rodinných štafet. Na start se postavilo 28 štafet. A tak byl vytvořen nový rekord. Dva závodníci pořádajícího klubu vystoupili na stupně vítězů. V kategorii minižáků se Vladislav Hruška umístil na druhém místě a Jan Gregor doběhl třetí.
Závod uspořádal SKI KLUB Česká Třebová a Orel za přispění mnoha nadšenců běhu, kterým tímto děkujeme. Nyní se už těšíme na další ročník, jubilejní XV.  který se uskuteční 22.9.2012. Sportu zdar a běhu po lyžařských tratích zvlášť!                  Jiří Zapletal