První vítězství českotřebovských hokejistů na fotografiích Milany Soukupové
Fanoušci Lokomotivy se konečně dočkali, českotřebovští hokejisté v krajské lize v neděli 2. 12. večer poprvé bodovali.

Česká Třebová - Polička 5:4 (2:0, 1:4, 1:0 – 0:0) – po tr. stříleních

Branky: 2. Uhlíř (Šedivý, Doha), 6. Vích (Doha, Mlejnek), 38. Kopečný (Vách, Hladík), 60. Hladík (Kopečný, Kvasnička), Mlejnek rozhodující trestné střílení – 26. Šimon (Škarýd, Dvořák), 27. Švejda (Nykl), 32. Vápeník (Nykl, Škarýd), 38. Nykl (Škarýd, Švejda).
Rozhodčí: Rulíček – Kolář, Slabý. Vyloučení: 7:7 (navíc Vápeník na 10 minut). Využití: 1:0. Oslabení: 0:1. Diváků: 362.
Česká Třebová: Kaplan - Čejka, Poskočil, Mlejnek, Váně, Novotný – Brukner, Kvasnička, Hašek – Hladík, Kopečný, Vích – Jetmar, Teplý, Musil – Doha, Šedivý, Uhlíř.
Polička: Rauer – Bělohlávek, Vápeník, Mahel, Dvořák, Hejtmánek, Grubhöffer – Hejtmánek, Šedý, Boháček – Šimon, Hron, Slavík – Švejda, Nykl, Škarýd – Tobiáš.
Po výborném nástupu a dvoubrankovém vedení nad silnou Poličkou zachraňovali remízu pouhou vteřinu před koncem základní hrací doby. Pětiminutové prodloužení nerozhodlo, při trestných stříleních se jako jediný trefil domácí obránce Viktor Mlejnek, který zajistil svému týmu dva body. Úspěšnou premiéru absolvoval nový trenér Petr Voříšek.