Žáci odehráli 3.kolo
Sobota: 4.10.2014  Česká Třebová
Starší žáci:
TJ Lokomotiva Česká Třebová – HC Skuteč 8:10 (3:3, 2:2, 3:5)
Branky ČT:  10´a 42´Bogdány (Umlauf, Hernych), 16´a 17´Stolín, 50´a 60´Ruda(Bogdány),
34´Umlauf(Havránek), 37´Švub
Vyloučení: 5 : 5  Využití: 2 : 1  Oslabení: 1 : 0 Zásahy brankářů: 25 : 38  Diváků: 53
Sestava ČT: Prokop, 49´Hriško - Nesejt, Verner; Hernych, Novotný – Stolín, Umlauf, Ruda - Bogdány, Švub, Havránek – Jansa
Komentář: Úvod patřil hostům, aniž by se náš brankář dotkl puku tak jsme po chybách obrany prohrávali za 2 minuty o dvě branky. Pak jsme hru i skóre srovnali a dokonce jsme šli do vedení, jenže vzápětí byl stav 3:3. Ve druhé třetině se hra odvíjela podobně, pouze hosté zbytečně hru přitvrdili, což však bylo na náš tým účinné. Do třetí třetiny jsme šli za stavu 5:5 a s odhodláním si vybojovat výhru. Po šestém gólu v síti hostí se to zdálo být reálné, jenže to trvalo pouze minutu a bylo srovnáno, pak jsme nepochopitelně přestali obsazovat soupeřovi hráče a to se nám vymstilo, neboť jsme během šesti minut 4x inkasovali a bylo de fakto rozhodnuto. Sice snaha o korekci výsledku byla, ale bohužel dvě branky byly málo. V týmu hostí jako pokaždé dominovala dvojice Kašpar,Hájková, dnes zařídili devět z deseti branek…

Mladší žáci:
TJ Lokomotiva Česká Třebová – HC Skuteč 8:3 (4:0, 2:2, 2:1)
Branky ČT: Páv 3, Novotný Adam 2, Martinásek T., Hošpes, Pojezný
Asistence: Páv, Viktorin, Pachl Vyloučení: 3:4, Využití: 2:0
Sestava: Lepša, 21´Borovička (20) – Pachl, Viktorin, Verner, Fiala, Pojezný, Pavliš – Kolář, Hošpes, Palán-Langr, Novotný A., Páv – Martinásek T., Novotný J., Doleček – 21´Lepša
Komentář: Po celou dobu jsme byli lepším týmem a utkání měli pod kontrolou. Kluci bojovali a občas si vytvářeli pěkné hokejové akce, zakončené krásnými góly. O to těžší zápas odchytali golmani s minimem zásahů, ale v důležitých momentech podrželi. Celý tým zaslouží pochvalu.