HC Tábor - TJ Loko Česká Třebová 5:2 (1:1, 0:1, 4:0)
Sestava: Kaplan - Verner, Koutecký, Hrčka, Havránek, Novotný, Stolín, Hošpes, Bečka, Kolář, Palán, Švub, Matýs, Ruda
Branky: 11:54 Stolín (Švub), 36:11 Švub (Ruda)

TJ Loko Česká Třebová - HC Dynamo Pardubice 1:5 (0:4, 0:0, 1:1)

Sestava: Kaplan - Koutecký, Hrčka, Havránek, Novotný, Stolín, Hošpes, Bečka, Kolář, Palán, Švub, Matýs, Ruda

Branky: 50:56 Švub (Stolín)

Vyloučení: 8:5, Bez využití

Mladší dorost odehrál další kola nadstavby regionální ligy. Nejdříve jsme v sobotu večer hráli v Táboře. Domácí tým s ambicemi na postup do extraligy se dlouho trápil a na náš dobře hrající a bruslící tým nemohl najít recept. Po dvou třetinách jsme dokonce vedli 1:2, ale ve třetí části přeci jenom zúročil svoji herní převahu a utkání otočil na konečných 5:2. Každopádně jsme na ledě soupeře zanechali dobrý dojem a bohužel i body. V neděli před polednem jsme pak hostili tým HC Dynamo Pardubice B. Lídr soutěže doposud neprohrál a zůstalo to i po utkání u nás. Hosté v 1.třetině jasně dominovali a zle nám zatápěli. Po první třetině 0:4 zavánělo utkání debaklem, ale zmobilizovali jsme síly a hru trochu přitvrdili, navíc soupeř trochu v aktivitě polevil tak se hra malinko zpomalila, což nám vyhovovalo. Sice jsme byli stále horším týmem, ale již jsme do konce utkání inkasovali pouze 1x a i zaznamenali čestný úspěch. O víkendu zajíždíme nejdříve v sobotu do Jihlavy, kde hrajeme s Duklou B a v neděli doma přivítáme Motor Č.Budějovice B, tedy nás čekají rezervy extraligových týmů.

5. kolo nadstavba - 13.1.2018

TJ Loko Česká Třebová - Stadion Nový Bydžov  3:10 (0:2, 1:4, 2:4)

Sestava: Prokop - Verner, Hernych, Pojezný, Hájek, Hlavatý, Jansa, Pirkl, Leschinger, Bartoš

Branky: 31:42 Bartoš (Hlavatý), 44:03 Leschinger (Bartoš), 56:56 Hlavatý (Bartoš)

Vyloučení: 5:2, Využití: 1:2

Starší dorost nedokázal navázat na čtvrteční výhru z Chocně. Tým hrál sice v oslabené sestavě, ale i bez tohoto hendikepu musíme uznat, že byl soupeř hokejově vyspělejší a zaslouženě zvítězil.

21. kolo - 13.1.2018

HC Slovan Moravská Třebová - TJ Loko Česká Třebová 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Sestava: Babka - Slezák, Brand, Kovář, Havránek, Rohal, Šimuna, Mach, Jansa, Jiruf, Čečotka, Švub

Vyloučení: 10:8, Využití: 1:1

Mladší žáci zvítězili na ledě vedoucího týmu. Hoši podali maximálně bojovný výkon a nasazení, úsilí týmu podpořil svým výkonem výborně chytající brankář Dominik Babka.